NAJLEPSZA JAKOŚĆ ZA NAJLEPSZĄ CENĘ!
Przy realizacji ociepleń dbamy o to by izolacja była równa i nie utrudniała późniejszego montażu zabudowy GK.
CIESZ SIĘ SWOIM CIEPŁYM DOMEM!
Żyjąc we wspólczesnym świecie, 90% czasu spędzamy w budynkach. Dlatego warto świadomie kształtować środowisko w swoim domu.
EKSTREMALNIE WYSOKA WYTRZYMAŁOŚĆ!
W przypadku pian zamkniętokomórkowych wykorzystywanych do izolacji posadzek bądź stropodachów ich wytrzymałość na ściskanie dochodzi nawet do 400kPa.
SZCZELNOŚĆ MA ZNACZENIE!
W przypadku ocieplania budynków szkieletowych piana PUR jest najrozsądniejszym wyborem w śród dostępnych na rynku izolacji.

Oferta, Cena Pianki!

rodzaje pian poliuretanowych Jeśli chcesz sprawdzić jakie pianki poliuretanowe posiadamy w swojej ofercie zajrzyj do działu Oferta. Jest tam również cennik pianek który zawiera ceny, koszty natrysku pianki poliuretanowej na powierzchni 1m2 w zależności od grubości pianki.

Ciekawe Projekty

izolacja dachu pianką Zapraszamy do działu Montaż gdzie można się zapoznać z naszymi ciekawymi realizacjami jak i innymi które miały miejsce na całym świecie. Ocieplenie pianką poliuretanową poddasza czy to innego obiektu jak np. donic nie jest wyzwaniem dla pianki poliuretanowej.

Galeria Realizacji

galeria natrysku pian Zapraszamy do Galerii Realizacji gdzie mogą Państwo sprawdzić nasze kompetencje oraz jakość powierzchni piany poliuretanowej już po ociepleniu. Większość naszych klientów potwierdza i wybiera nas dla tego, że powierzchnia pianki po naszej realizacji jest równa!!

Witamy!

pianka pur izolacja domu Jeśli jesteś inwestorem poszukującym ekonomicznych i zarazem nowoczesnych rozwiązań dla budownictwa zapoznaj się z naszą ofertą. Budynki przez nas ocieplane spełniają nieomal zeroenergetyczne standardy, co nie pozostaje bez znaczenia przy sporządzaniu dla nich świadectw charakterystyki energetycznej, a w konsekwencji ich wartości rynkowej.

O Nas


Purizol łączy doświadczenie z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi na rynku termoizolacji. Wykonujemy bezszwowe termo- i hydroizolacje oraz izolacje akustyczne przy zastosowaniu certyfikowanych systemów natrysku piany poliuretanowej oraz elastomeru polimocznikowego.

Dlaczego PUR?

izolacja poddasza pianką poliuretanową Wśród materiałów komercyjnie dostępnych PUR zamkniętokomórkowy charakteryzuje się najlepszymi właściwościami termoizolacyjnymi. Początkowa wartość współczynnika ciepła (λ), mierzona w średniej temperaturze 10◦C, wynosi najczęściej ...