O Nas

PURIZOL - Izolacje Poliuretanowe

PURIZOL Izolacje PoliuretanoweFirma PURIZOL - Izolacje Poliuretanowe powstała z ramienia firmy DREWNAR w celu zagwarantowania jak najlepszej izolacyjności budynków szkieletowych. Oraz oferowania na rynku najnowoczesniejszego typu izolacji termicznych PUR.

DREWNAR - Ekrany Drewniane

DREWNAR Ekrany DrewnianeFirma DREWNAR - Ekrany Drewniane zajmuje się produkcją pod zamówienie ekranów drewnianych oraz ich wersji akustycznych. Swoje doświadczenie opieramy na 20 letniej praktyce budowlanej związanej z budową domów szkieletowych. Posiadamy własny park maszyn do obróbki drewna surowego dla tego też jesteśmy w stanie podjąć się najbardziej skomplikowanym projektom ekranów.

DREWNAR - Domy Drewniane

DREWNAR Domy DrewnianeDREWNAR - Domy Drewniane jest profesjonalną firmą przemysłu drzewnego, działającą na rynku od 1989 roku. Doświadczenie w zakresie budownictwa w technologii drzewnej pozwala nam w praktyce na realizację zamówień od najprostszych konstrukcji drewnianych po wysoko zindywidualizowane projekty domów i domków z drewna.

Gdzie angażujemy nasze siły?

01
BUDOWNICTWO MIESZKALNE
Rozwiń

Purizol zajmuje się natryskiem miękkiej i sztywnej piany poliuretanowej na powierzchnie wewnątrz budynków mieszkalnych oraz natryskiem sztywnej piany poliuretanowej na dachy płaskie.

Dzięki wysokim parametrom izolacyjnym i właściwościom mechanicznym piany PUR domy przez nas ocieplane spełniają wymagania budownictwa pasywnego. Już niewielkiej grubości bezszwowe ocieplenie pianą poliuretanową zastosowane w ścianach i stropach budynku szkieletowego, ociepla go w sposób nieporównywalnie lepszy od metod klasycznych - oraz dodatkowo usztywnia.

Budynki mieszkalne szkieletowe...

Zobacz, kto może wybudować taki dom dla Ciebie:

Poddasza użytkowe…

Stosowana przez PURIZOL technologia bezszwowej izolacji pianą PUR najskuteczniej hamuje latem napływ na poddasze energii cieplnej z zewnątrz i jej odpływ od wewnątrz zimą. Dodatkowo chroni dach przed wilgocią, wzmacnia go i co nie pozostaje bez znaczenia dla funkcjonalności poddasza - nie zmniejsza jego kubatury.

Zobacz różnice w ociepleniu poddasza metodą konwencjonalną i przy zastosowaniu PUR.

Stropy, stropodachy , piwnice…

Realizujemy montaż piany poliuretanowej na stropach, stropodachach i w piwnicach budynków mieszkalnych zapewniając tym samym paraizolacje – nienasiąkliwą warstwę izolacyjną pozbawioną mostków termicznych, która jako jedyny izolator jest odporna na agresywne środowisko chemiczne i zachowuje niezmienne w czasie parametry fizyczne. Modyfikując grubości warstwy piany podczas jej nakładania zapobiegamy jednocześnie powstawaniu tzw. punktów rosy.

Zobacz jak skutecznie chronić dom przed wilgocią i zimnem.
02
BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE
Rozwiń

Zajmujemy się natryskiem piany poliuretanowej na ściany i dachy budynków komercyjnych, handlowych lub użyteczności publicznej, takich jak hotele, sklepy wielko powierzchniowe, magazyny czy szpitale. Wszędzie tam, gdzie do obudowy hal inwestorzy używają blachy trapezowej, kaset ściennych lub płyt warstwowych.

03
ROLNICTWO
Rozwiń

Nakładamy warstwę izolacyjną metodą bezpośredniego natrysku pianki poliuretanowej oraz powłokę z elastomeru polimocznikowego jako najskuteczniejsze z metod izolacji dla obiektów przetwórstwa rolnego, gdzie występuje zjawisko wykraplania się wody, zwłaszcza w zakładach przetwórstwa rolnego, ubojniach, zakładach przetwórstwa mięsnego, chłodniach i przechowalniach owoców i warzyw.

Wykonujemy izolacje natryskowe z pianki poliuretanowej w obiektach inwentarskich: kurnikach, chlewniach, oborach i stajniach.

04
ELASTOMERY, POLIMOCZNIKOWE POWŁOKI OCHRONNE
Rozwiń

Niezawodne i wyjątkowo trwałe, izolacyjne powłoki ochronne wykonane metodą natrysku warstwy elastomeru polimocznikowego, oferujemy dla obiektów budownictwa przemysłowego, gospodarczego (rolnictwa), wodnego, drogowego, oraz mieszkaniowego. Hydroizolacje, polimocznikowe powłoki ochronne wykonane przez natrysk nakładamy na powierzchnie betonowe posadzek, tarasów, płyt stropowych, zbiorników, basenów, studzienek.

Zabezpieczmy warstwą elastomeru konstrukcje i urządzenia metalowe narażone na zanieczyszczenia biologiczne i chemiczne.