Natryskowa pianka poliuretanowa tron z GOT

CUDOWNE RZEŹBY

Natryskowa Pianka poliuretanowa pomaga stworzyć kultowe rzeźby, które zostaną zaprezentowane na rumuńskim festiwalu elektronicznym


Nie jest tajemnicą, że używa się wszystkich natryskowych pianek poliuretanowych na całym świecie, a jego zastosowanie może czasem być w wielu kształtach i rozmiarach ciekawy miejsc.

Wypróbuj tę lokalizację dla rozmiaru: jeden z największych elektronicznych festiwale na świecie w sercu Rumunii. To jest racja - pianka w sprayu pojawi się na tegorocznych targach Untold Festival, największa roczna muzyka elektroniczna festiwal w Rumunii, odbywający się w pobliżu Transylwanii i Kluż-Napoka od 1 sierpnia do 4 sierpnia tego roku.

Piana nie będzie jednak nakładana na stopnie lub inne inny budynek wzniesiony na czterodniowy festiwal (że my wiem o), ale zamiast tego pojawi się jako materiał podstawowy liczne rzeźby zdobiące psychodeliczny krajobraz całej infrastruktury programu. Prezentacja sztuk będzie obejmuje 20-metrowego smoka, tron ​​prosto z Gry o Tron i „cesarski piechur” z Gwiezdnych Wojen.

rzeźby z natryskowej pianki poliuretanowej


Te rzeźby zostaną udostępnione festiwalowi autor: Marc Florin, właściciel firmy Modular Housing Transilvania, kto angażuje się w to alternatywne użycie pianki natryskowej, kiedy w swoich licznych nie stosuje go do ścian i sufitów projekty domowe w okolicy. Po byciu w budowie przemysł od ponad 10 lat buduje modułową stal lekką domy i używając pianki natryskowej do izolacji, znalazł to piankę można również wykorzystać jako twórczy rynek zbytu dla jego sztuki rzeźby. Wyjaśnia, że ​​zaczęło się rzeźbienie z pianki jako pasja, która zapoczątkowała jego sukces, lukratywny podróż.

„Dla mnie rzeźbienie jest przejściem od codzienności do pewnej przestrzeni i czasu, w których mogę odpuścić i rozłączyć ”, mówi Florin. „Moje rzeźby zostały z czasem zyskuje coraz większą uwagę i są wykorzystywane jako wrażenia wizualne na różnych festiwalach i publiczności wydarzenia w moim kraju ”.

Florin uważa, że ​​pianka o zamkniętych komórkach jest idealna podczas pracy kompozycje na większą skalę, takie jak te, które sam stworzył ZDJĘCIA DOSTARCZONE PRZEZ MARCA FLORINA dla Untold, ponieważ jego gęstość jest lekka, co ułatwia cięcie i udoskonalanie. Również ze względu na doskonałą przyczepność właściwości, zauważa Florin, że można go łatwo zastosować materiały konstrukcyjne, takie jak stal, drewno i poliester o dużej gęstości.

Jeśli chodzi o proces, Florin zauważa, że po raz pierwszy pojawia się z koncepcją, szkicuje ją i tworzy model 3D z gliny. Następnie buduje strukturę kompozycji i nakłada jedno przejście pianki o zamkniętych komórkach. Raz pierwszy warstwa leczy, nakłada drugą warstwę piany i działa w szczegółach rzeźby. W końcu pokrywa piankę z polimocznikiem dla zapewnienia wodoodporności, a następnie farb rzeźba o pożądanym kolorze.

Zbliżają się rzeźby, które zostaną zaprezentowane w Untold ukończenie; Florin ma nadzieję, że „te wizualizacje generują świat fantazji dla chętnych na koncerty festiwal w pełni. ”On chce nadal pozwalać swoim ożywa wyobraźnia - przy niewielkiej pomocy SPF, oczywiście.Źrudło: http://sprayfoammagazine.com/

Izolacje PURIZOL Pianka poliuretanowa 509116818 Warszawa 30-100zł
5 out of 5 stars - 123 votes
Autor:
Data publikacji:
natrysk pian poliuretanowych