nowoczesne budownictwo

Nowoczesne domy


Poznaj zalety izolacji z pianki natryskowej w nowoczesnym budownictwie


Mogłeś usłyszeć o natryskowej piance poliuretanowej, ale nie zdawałeś sobie sprawy z jej zalet przy budowie nowoczesnych energooszczędnych domów. Budując nowy dom, najlepiej jest mieć zainstalowaną piankę natryskową. Właściciele domów zwykle wybiegają w przyszłość w stosowaniu energooszczędnych rozwiązań dla ich domu. Izolacja budynku jest kluczową kwestią dla inwestora który dąży do znacznego zmniejszenia miesięcznych kosztów ogrzewania oraz chłodzenia budynku. Pianka natryskowa ma wiele zalet w porównaniu z tradycyjnymi rodzajami izolacji, obejmuje:

• znaczące oszczędności na rachunkach za ogrzewanie i chłodzenie każdego miesiąca,
• elastyczność projektowania,
• zredukowana ilość zanieczyszczeń i alergenów wchodzących do domu,
• cichsze warunki mieszkaniowe w pomieszczeniach,
• większy komfort.

Dzięki piance natryskowej można zaizolować trudne do kontrolowania strefy temperaturowe, takie jak piwnice, przestrzenie na słupach, pomieszczenia przyziemia i poddasze. Nie będziesz musiał już nigdy doświadczać zimnych podłóg! Przekraczaj swoje oczekiwania w zakresie komfortu, budując dom swoich marzeń na poziomie komfortu wykraczającym poza wyobraźnię, dostarczanym tylko z pianką natryskową.

Zespół ekspertów PURIZOL pomoże ci w analizie całego domu. Analiza oceni twoją obudowę budynku i pozwoli zidentyfikować oszczędności z produktów lub materiałów zmniejszonych lub wyeliminowanych dzięki izolacji z pianki natryskowej. Jest to ważny krok, ponieważ znacznie zmniejsza lukę cenową pomiędzy izolacją z pianki natryskowej a konwencjonalną izolacją.

Dlaczego więc stosować izolację z pianki natryskowej w nowoczesnych domach? Zapewnienie ciągłego komfortu, wydajności energetycznej i znacznych miesięcznych oszczędności. Szczęście, którego doświadczy inwestor wzmocnione jakością, jaką ich budowniczy włożyli w budowę dom.
natrysk pian poliuretanowych